HaberTam

Karayollarında durum (28 Kasım 2016)

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayollarında durum (28 Kasım 2016)

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Gaziantep-Şanlıurfa otoyolu Birecik kavşağı-Şanlıurfa Kuzey kavşağı-Şanlıurfa bağlantı yolu kavşağı arası (Kuzey taşıma yolu) 4-21. kilometresindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle 3 şerit trafiğe kapatılacağından otoyolun bu kesiminde trafik kontrollü olarak sağlanacak.

TEM otoyolunun (Körfez kavşağı-Gümüşova kavşağı) Hendek kavşağı-Akyazı kavşağı kesiminde 145-159. kilometrelerindeki üstyapı onarımı ve yenileme çalışmaları nedeniyle Hendek-Akyazı istikametinde otoyol tamamen trafiğe kapatılarak ulaşım Hendek kavşağından D-100 yoluna yönlendirilerek ve Akyazı gişelerden tekrar otoyola katılım gerçekleştiriliyor.

Ankara-Polatlı-Sivrihisar yolunun 34-40. kilometrelerinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle Eskişehir-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER