16 °c

Duşta seviştiler ama ne olacak?

İzlenme rekorları kıran Fi dizisinin devamı olan Çi sezona yine iddialı başladı. Dijital televizyon platformu olan PuhuTV’de yayınlanan dizinin yeni sezonuyla ilgili Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven, Hürriyet'ten Sinem Vural'a merak edilenleri anlattı...

Duşta seviştiler ama ne olacak?
Fi'nin yeni sezonu “Çi” başladı. Yeni bir platformda bu kadar yoğun ilgi gören bir işin parçası olmak nasıl bir duygu? Kendinizi öncü gibi hissediyor musunuz?

Serenay Sarıkaya: “Fi” çok çok özel bir oyuncu kadrosuna sahip. Başından beri hepimizin en büyük gayesi oyunculuğumuzun sınırlarını görmek, gerçekten keyif alarak çalışıp, sonunda bizlerin de izleyebileceği bir iş yapmaktı. Başından beri A’dan Z’ye sımsıkı tutunduk projeye ve çok inandık.
120
Duşta seviştiler ama ne olacak?
Kendimi bu işin bir parçası olduğum için çok şanslı hissediyorum. Bu kadar beğenilmesini de karakterlerin mükemmelden uzak, hatta defolu olmasına bağlıyorum.
220
Duşta seviştiler ama ne olacak?
Bu yüzden de onların bir o kadar gerçek, zaaflarının farkında ve bununla savaşmaya çalışan, zamanla kendine ulaşma yolculuğuna ve değişimlerine şahit oluyoruz. “Fi”yi güçlü kılan bu...
320