16 °c

Mustafa Ceceli'ye büyük şok!

Mustafa Ceceli'ye eski eşinin uygunsuz görüntülerini basına sızdırdığı gerekçesiyle tepki yağıyor. Ünlü şarkıcı k "görüntüleri basına sızdıracak son kişiyim" dese de. çıkan haberler ve tepkilerden sonra bir şok daha yaşadı

Mustafa Ceceliye büyük şok!
Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin, oğlunun velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığını gösteren videoları mahkemeye delil olarak sunması, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
19
Mustafa Ceceliye büyük şok!
Yankıları devam eden olay sonrası hem ünlü isimlerden hem de sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki alan Ceceli’ye, şimdi de radyolardan ambargo uygulaması geldi. Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Mustafa Ceceli’ye radyolardan ambargo konulduğunu ve Ceceli’nin çok sayıda konser programının da iptal olduğunu iddia etti.
29
Mustafa Ceceliye büyük şok!
Ceceli ile ilgili kendi internet sitesinde gece saatlerinde bir yazı kaleme alan Akay, “Edindiğim bilgiye göre Radyo D, Show Radyo, Süper Fm ve Best FM gibi çok sayıda ulusal radyo aldığı ortak kararla, playlistlerinden Mustafa Ceceli’nin şarkılarını çıkarttı ve Ceceli’nin çok sayıda konseri de iptal oldu.” ifadelerini kullandı.

39