HaberTam

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma!

Gaziantep’ten gelen son dakika haberine göre Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma çıktı. ilk bilgilere göre canlı bomba olduğu sanılan şahıs emniyet güçleri tarafından etkisiz hale getirildi. Bir polis memuru ise hafif yaralandı..

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma!

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde sıcak saatler yaşanıyor. Çok sayıda silah sesi duyuldu. Vatandaşlar kaçışırken, polislerin çatışması sürüyor. Bölgeye ambulanslar sevkedildi. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önündeki  çatışmanın ardından kaçan saldırganlar olduğu ihbarı üzerine polisler Emniyet Müdürlüğü çevresindeki binalar ve otoparklarda operasyon düzenliyor.

Gaziantep Valiliği’nden yapılan açıklamada 1 teröristin öldürüldüğü, 1 polis memurunun hafif yaralandığı açıklandı.

Emniyet Müdürlüğü’ne saldıran teröristlerin ilk gelen bilgilere göre 2 ya da 3 kişi olduğu öğrenildi. Güvenlik güçlerine saldıran teröristlerden birinin öldürüldüğü birinin de yaralı olarak şu anda Emniyet Müdürlüğü önünde yattığı iddia edilirken bir diğerinin de olay yerinden kaçtığı öğrenildi.

Eminyet’e saldıran teröristlerin canlı bomba saldırısı düzenlemeye çalıştığı polisin durumu fark ederek olaya müdahale ettiği ve bunun üzerine çatışma çıktığı öne sürüldü.

Emniyet’e girmeye çalışan canlı bombaya müdahale edilirken olay yerinden kaçan bir teröristin Emniyet’in tam karşısında bulunan  iş merkezinin otoparkına kaçtığı öğrenildi. Özel harekat polisler tarafından kaçan o teröriste yönelik şu anda operasyon düzenlendiği öğrenildi

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER