HaberTam

Aleyna Tilki: Allah’ınızdan bulun!

Aleyna Tilki, gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilince, çok kızdı. Haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi

Aleyna Tilki: Allah’ınızdan bulun!

Cevapsız Çınlama şarkısıyla bir anda gündeme gelen ve adından söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, hakkında çıkan haberlere adeta ateş püskürdü.

16 yaşında olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahne almasıyla bir anda Türkiye’nin gündemine oturan genç şarkıcı Aleyna Tilki, gittiği hastanede, çalışanlara ve hastalara kötü davrandığı yönünde çıkan söylentilere Instagram hesabından çok sert sözlerle tepki gösterdi.

😊 çalışan arkadaşları aradım. Bugün yarın video yollayacaklar. Bir de onlardan dinleyelim nasıl bir tavırdaydım. Kaç tane yaşlı teyze ve dedeye sıramı verdiğimi de ayrıca konuşucaz. İyi günler dilerim,eğer vicdanınız rahatsa!!!

A photo posted by Aleyna Tilki 🎧🎶 (@aleynatilkiofficial) on

Allah’ınızdan bulun

Aleyna Tilki, gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilince, çok kızdı ve Instagram hesabından şu sözleri söyledi. “Artık susmayacağım…Yalan haberlere dava açacağım. Ben hayatımda karıncayı bile incitmedim, kaldı ki dün hastanedeki tüm çalışanlarla resim çekildim hepsiyle sohbet ettim neredeyse büyük bir keyifle.”

Çok büyük kul hakkına girdiniz

Siz bir kız çocuğunun karakterine, ruhuna küfrederek, hakaret ederek, gerek yalan haber yaparak, gerek konuları çarpıtarak, çok büyük kul hakkına girdiniz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER