17 °c

Bakan müjdeyi verdi! Tarihi fırsat

Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Yapılandırma kanunu, devlete borcu olan vatandaşlarımız için kaçırılmaz, tarihi fırsatlar sunuyor. Tüm vatandaşlarımızı bundan yararlanmaya davet ediyorum" dedi.

Güncel Haberi
Bakan müjdeyi verdi! Tarihi fırsat
Bakan müjdeyi verdi! Tarihi fırsat

Maliye Bakanı Naci Ağbal, devlete olan borçların yapılandırması için tarihi bir fırsat sunulduğunu duyurdu. Ağbal, büyük fırsattan yararlanmak isteyenler için vatandaşın 31 Temmuz'a kadar zamanı olduğunun altını çizdi. 

İNTERNETTEN DE ÖDENEBİLECEK

Maliye Bakanı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ""Yapılandırma kanunu, devlete borcu olan vatandaşlarımız için kaçırılmaz, tarihi fırsatlar sunuyor. Tüm vatandaşlarımızı bundan yararlanmaya davet ediyorum. MTV ve trafik para cezalarında peşin ödeme seçeneğinde faiz neredeyse sıfıra kadar düşüyor. Başvuruların 31 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Ödemeler ise SGK'ya ağustos, Maliye'ye Eylül ayında yapılacak. Başvuru ve ödemeler vergi dairelerine yapılabileceği gibi internetten de gerçekleştirilebilecek. Ödemeler banka kartı/kredi kartı ile yapılabilecek" ifadelerini kullandı. 

Sıradaki Haber