21 °c

Diyarbakır'da Yenişehir kaymakamına suikast için gelen terörist öldürüldü

Diyarbakır Yenişehir kaymakamına suikast için Diyarbakır'a gelen teröriste operasyon düzenlendi teslim ol çağrısına ateşle karşılık veren Terörist güvenlik güçlerinin müdahalesi ile etkisiz hale getirildi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü ekiplerince istihbari bilgiler neticesinde Yenişehir ilçesi Seyrantepe bölgesindeki bir eve gece saat 03.00 sıralarında operasyon...

Güncel Haberi
Diyarbakırda Yenişehir kaymakamına suikast için gelen terörist öldürüldü
Diyarbakır'da Yenişehir kaymakamına suikast için gelen terörist öldürüldü

Diyarbakır Yenişehir kaymakamına suikast için Diyarbakır'a gelen teröriste operasyon düzenlendi teslim ol çağrısına ateşle karşılık veren Terörist güvenlik güçlerinin müdahalesi ile etkisiz hale getirildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü ekiplerince istihbari bilgiler neticesinde Yenişehir ilçesi Seyrantepe bölgesindeki bir eve gece saat 03.00 sıralarında operasyon düzenlendi.

Eve giren güvenlik güçlerine, içeride bulunan terörist tarafından ateş açıldı. Güvenlik güçlerinin de karşılık vermesiyle kısa süreli çatışma yaşandı. Çatışmada, terörist öldürülerek, etkisiz hale getirildi. Teröristin cesedi, savcının olay yeri incelemesinin ardından otopsi yapılması için Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Teröristin, Yenişehir nüfusuna kayıtlı Ş.T. olduğu öğrenildi.

Sıradaki Haber