26 °c

Hakkari Valisi Toprak'tan yaralı askerlere ziyaret

HAKKARİ (AA) - Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Çukurca ilçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan 3 askeri, tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mehmet Gökgöz ile Hakkari Devlet Hastanesine giden Vali Toprak, burada Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan eşi Funda Toprak ve hastane...

Güncel Haberi
Hakkari Valisi Toprak'tan yaralı askerlere ziyaret
Hakkari Valisi Toprak'tan yaralı askerlere ziyaret

HAKKARİ (AA) - Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Çukurca ilçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan 3 askeri, tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mehmet Gökgöz ile Hakkari Devlet Hastanesine giden Vali Toprak, burada Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan eşi Funda Toprak ve hastane yöneticileri tarafından karşılandı.

Hastanede tedavi gören yaralı askerlere geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Toprak, askerlerin sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Hastanenin farklı servislerinde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Toprak, hasta ve yakınlarıyla bir süre sohbet etti.

Sıradaki Haber