18 °c

Tarkan bombası! Fenerbahçe...

Fenerbahçe, gözünü farklı bir isme çevirdi... Sarı lacivertliler ara transfer dönemi yaklaşırken, peşinde olduğu oyuncuların listesini belirledi... O listede ise farklı bir isim ön plana çıktı...

Spor Haberi
Tarkan bombası! Fenerbahçe...
Tarkan bombası! Fenerbahçe...

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun A Milli Takım'da oynamasını istediği ve Avusturya U21 takımında forma giymiş olan Tarkan Serbest için harekete geçildi. Tarkan için olumlu görüşlerin geldiği ve orta sahada çok yönlü olarak görev yapabildiği öğrenildi.

​Fenerbahçe yönetiminin Austria Wien ile temasa geçtiği ve pazarlık için masaya oturmaya hazır olduğunu bildirdiği de gelen haberler arasında. Tarkan da hem Fenerbahçe'de hem de Türk Milli Takımı'nda oynamak istiyor.

Tarkan'ın bonservis bedelinin 1.5 milyon Euro civarında olduğu ifade ediliyor. Orta sahanın ortasında, ön liberoda zaman zaman da forvet arkasında görev yapabiliyor. Güçlü fiziğiyle de dikkat çekiyor.

​Daha önce 9 kez Avusturya U21 forması giyen Tarkan'ı, Lucescu milli takımda oynatmak istediğini daha önce TFF yönetimine bildirmişti. Tarkan'ın büyük ihtimalle Türk Milli Takımı için izin alacağı belirtiliyor. 

Sıradaki Haber