16 °c

'İlk keseceğim adam Valbuena olur'

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin son dönemdeki en dikkat çeken ismi olan Valbuena ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Demirkol, Fransız oyuncunun çok top kaybı yaptığını dile getirerek sert eleştiriler yöneltti.

Spor Haberi
İlk keseceğim adam Valbuena olur
'İlk keseceğim adam Valbuena olur'

İşte Demirkol'un çok konuşulacak sözleri...

'Valbuena çok iyi mücadele ediyormuş' bırakın Allah aşkına 2 duran toptan gol attırmış, 1 penaltı golü atmış. Aykut Kocaman'ın yerinde olsam ilk keseceğim adam Valbuena olur. Sürekli top kaybı yapıyor.

VOLKAN DEMİREL DURUYOR

Adam kafayı vuruyor, Volkan duruyor. Yedek kalecide de var. Demek ki kaleci departmanında sorun var. Aykut Kocaman 'Kalemize ilk gelen top gol oluyor' diyor. Eee, yani? 1 tane olsa tamam ama 5 tane oluyor. Demek ki kaleci departmanında sorun var.

ÖVMEMİZ GEREKEN PERFORMANS BU

Bir mücadeleden bahsediyorsak, Gomis'in mücadelesini kutsamamız lazım. Gol atıyor, arkadaşlarını oyuna çekiyor, fazlasını yapıyor. Bunu öveceksek, övelim. Övmemiz gereken performans bu.

AĞZIYLA KUŞ TUTSA OLMAZ

Galatasaray'da artık Selçuk İnan ağzıyla kuş tutsa taraftar Selçuk'u istemiyor. Artık yolların ayrılması gerekiyor. Tolga Ciğerci sol açık oynadığında da vasat. Ne zaman yıldız oldu? Galatasaray orta sahada sıkı pres yaptığı zaman. Tolga formayı istiyor, savaşıyor, alnından öpülecek adam ama büyük takım topçuluğu bu değil. İstemek yetmez. Çalışmak yetmez, herkes çalışıyor, bir de yetenek diye bir şey var.

GÖKDENİZ'E DE BENZİYOR

Abdülkadir yurt dışı medyasının bile dikkatini çekmişr bir futbolcu. Gökdeniz'e benziyor, Gökdeniz'den biz çok az şey aldık, böyle olsun istemiyorum. Psikolojik durum da çok önemli. Maça girerken onunla konuşan oyuncu Volkan Şen. Volkan Şen ile Abdülkadir'i yan yana kulübede bile oturtmam, aralarına duvar örerim. Onun, Kucka ile daha fazla zaman geçirmesi lazım. Bunlar çok önemli.

Sıradaki Haber