16 °c

Whatsapp'a yeni özellik geliyor!

Son dönemde yaptığı güncellemelerle tepki çeken Whatsapp yine değişikliğe gidiyor. Beta kullanıcıları tarafından test edilmeye başlanan yeni özellik kapsamında Whatsapp'a sohbet sabitleme ya da sohbet pinleme özelliği gelecek.

Teknoloji Haberi
Whatsappa yeni özellik geliyor!
Whatsapp'a yeni özellik geliyor!

WhatsApp, sohbet veya grup listesinde yaşanan düzensizliği ortadan kaldırmak adına sohbet sabitleme ya da sohbet pinleme özelliğini 2.17.162 kod adlı Beta sürümüyle beraber kullanıcıların beğenisine sundu. 2.17.162 ya da daha üst sürüm WhatsApp uygulamasını kullananlar bu özelliği test edebilir.

Yeni özellikle birlikte kullanıcı en çok kullandığı 3 sohbet listenin en başına sabitleyebilecek. Yeni iletiler geldiğinde dahi sabitlemiş olduğunuz sohbet ya da sohbetler aşağıya doğru kaymayacak en üstte görünmeye devam edecek. Herhangi bir sohbetin sabitlemek için ise sohbetin üzerine basılı tutmak ve üst bölümde beliren iğne simgesini seçmek.

WhatsApp beta test kullanıcıları tarafından kullanılan özelliğin yakın zamanda tüm Android ve iOS kullanıcılarına ulaştırılması bekleniyor.

Sıradaki Haber