16 °c

Rezidansta sır ölüm! Polis o kimliğin sahibinin peşinde

Esenyurt’ta, rezidansın 3’üncü katındaki günü birlik kiralanan daireden düşerek yaşamını yitiren 18 yaşındaki Buket Şimşek’in erkek arkadaşı olduğu sanılan G.İ.’yi yakalamak için emniyet harekete geçti.

Yaşam Haberi
Rezidansta sır ölüm! Polis o kimliğin sahibinin peşinde
Rezidansta sır ölüm! Polis o kimliğin sahibinin peşinde

İstanbul Esenyurt’ta, dün bir rezidansın 3’üncü katındaki günü birlik kiralanan daireden düşerek yaşamını yitiren 18 yaşındaki Buket Şimşek’in erkek arkadaşı olduğu sanılan G.İ.’yi yakalamak için emniyet harekete geçti. Aranan kişi, Buket Şimşek’i yaralı halde hastaneye bırakıp kayıplara karışmıştı.

Hürriyet'in haberine göre, Buket Şimşek’in düştüğü dairede araştırma yapan polis, G.İ. adına düzenlenmiş bir kimlik buldu.

Rezidansta sır ölüm Polis o kimliğin sahibinin peşindeKimliğin, genç kızın geceyi geçirdiği erkek arkadaşı olduğu ihtimalini değerlendiren Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, poliste suç kaydı bulunan G.İ.’yi her yerde arıyor.

Dairede yapılan aramada 400 gram esrar, bir pet şişenin içinde ne olduğu belirlenemeyen pembe toz ve, esrar içenlerin kullandığı, soda şişesinden yapılmış “Kova” adı verilen düzenek buldu.

Sıradaki Haber